Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Değer mühendisliğinin inşaat kanadında yıllardır çalışıyor olmamız hem mühendis arkadaşlarımızın tecrübesinin artmasını, hem de çözüm yöntemlerimizin mükemmele yaklaşmasını sağladı. Zorlu bir projeye başlarken lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. İmalat, montaj ve şantiye tecrübemiz size beklentilerinizin ötesinde bir tasarım hizmeti sunmamızı sağlayabilir.

Hizmetlerimiz

Tarihçemiz

1989’dan günümüze kadar çalıştığımız projelerin hiç biri, herhangi bir doğal afetten dolayı hasara uğramadı. Bunu kalite, estetik veya maliyetten ödün vermeden başardığımız için huzurluyuz. Bu yeteneğimizi korumak için çok çalışıyoruz. Sadece bilgisayarlar dünyasının inşaat sektörünü etkileyen son gelişmelerini izlemekle yetinmiyoruz. Doğanın sınırlı kaynaklarına olan sorumluluğumuzun bilincinde kendi ürünlerimizi ve çözümlerimizi geliştiriyoruz.

Tarihçemiz

Referans Projelerimiz

Tesem 43 ülkede 1000’den fazla projeye katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır. Referanslarımız arasında 355 m yükseklikte betonarme bir gökdelen veya oransal olarak bir yumurtadan 3 kat ince ve 142 metre çapında bir çelik konstrüksiyon bir kubbeyi inceleyebilirsiniz. En ünlü mimarların eserlerindeki ağır taleplerin hayata geçirilmesinde görev almak her seferinde heyecan vericidir. Zaha Hadid, Ateliers Jean Nouvel, Sir Norman Foster, Arata Isozaki, I.M. Pei, Rem Koolhaas gibi nice ustalara sağladıkları gözyaşı ve mesleki tatmin için minnettarız.

Referans Projelerimiz

Yaptığımız İşler